Dyrektor Zespołu Szkół w Niebocku zaprasza rodziców na okolicznościową akademię z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej, która odbędzie się dnia 13.10.2016 r., o godz. 12.00 w budynku szkoły.
Ponadto w tym dniu uczniowie klasy I szkoły podstawowej złożą ślubowanie stając się dzięki temu pełnoprawnymi uczniami Szkoły Podstawowej im. Władysława Jagiełły w Niebocku.
Jednocześnie informuje się, że dzień 14.10.2016 r. tj. piątek będzie dniem wolnym od zajęć dydaktycznych. W tym dniu w szkole będą zorganizowane zajęcia opiekuńcze pod warunkiem wcześniejszego, pisemnego zgłoszenia takiej potrzeby wychowawcom w terminie do środy 12.10.2016 r.
Dyrektor informuje również, że dni 17 i 18.10.2016 r. są dniami rekolekcji szkolnych, których organizacja przedstawia się następująco:
8.00 — katecheza w szkole dla uczniów gimnazjum,
8.50 — zbiórka pod szkołą uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum, przemarsz do kościoła, msza św.
10.30 — odjazdy uczniów gimnazjum, dla uczniów szkoły podstawowej katecheza w budynku szkoły,
ok. 11.30 — powrót do domu.
20.10.2016 r. — Święto Patrona Gimnazjum im. Św. Jana Kantego. W tym dniu dla uczniów obu szkół zorganizowane będą zajęcia wychowawcze:
7.45 — zbiórka przed budynkiem szkoły, przemarsz do kościoła,
8.00 — msza św.,
9.15 — okolicznościowa część artystyczna poświęcona św. Janowi Kantemu oraz złożenie ślubowania przez uczniów klasy I gimnazjum,
10.30 — zakończenie uroczystości.
Na powyższą uroczystość serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców.
Jednocześnie informuje się, że udział uczniów we wszystkich w/w zajęciach jest obowiązkowy!!!!
Bożena Chorążak
Tagi: Akademia, Jan Kanty, Patron, Rekolekcje w szkole
