Rekolekcje w szkole

19 października uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w rekolekcjach parafialnych organizowanych raz w roku z okazji Dnia Patrona Parafii oraz Gimnazjum — Świętego Jana Kantego. 

Rekolekcjom przewodniczył ksiądz Adam Szozda. Ze względu na zróżnicowane treści o charakterze religijnym i etyczno- moralnym, nauki odbywały się w dwóch grupach wiekowych, oddzielnie  dla gimnazjum i szkoły podstawowej. Nasza młodzież, dzięki tym spotkaniom, dobrze wykorzystała poświęcony czas na duchową refleksję, a także wzbogaciła się o ważne wartości wychowawcze wypływające z nauki Kościoła Katolickiego.

JR‑Ż

 

Tagi: ,

 
 
 
 
 
Skip to content